Wspieramy sztab WOŚP z Węgierskiej Górki

Wspieramy sztab WOŚP z Węgierskiej Górki

W niedzielę, 31 stycznia odbył się 29. finał WOŚP. Jak co roku gramy z Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej. Tym razem, oprócz przekazania na rzecz fundacji stołu operacyjnego Famed OPTIMA i łożka szpitalnego Famed NEXO wsparliśmy działania lokalnego sztabu z Węgierskiej Górki.

W tym roku pieniądze zebrane podczas finału WOŚP zostaną przekazane na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Sztab z Węgierskiej Górki co roku głośno gra z Orkiestrą, a jego działalność jest znana w całym regionie. W tym roku i my postanowiliśmy wesprzeć kwestujących wolontariuszy ciepłymi napojami i posiłkiem.

Finał WOŚP to jedna z największych imprez organizowanych w regionie. We współpracę przy finale angażują się władze samorządowe, a także wiele osób prywatnych, lokalnych firm, artystów i pasjonatów, którzy ofiarowują przedmioty na licytacje, pomagają w ich organizacji i sami licytują. Wyzwala to mnóstwo pozytywnej energii, a my cieszymy się, że możemy go realnie wspomóc. Tegoroczna zima nie jest najmroźniejsza, niemniej przebywając długo na otwartej przestrzeni warto, z myślą o zdrowiu, które wszyscy tak bardzo cenimy, co pewien czas ogrzać się, napić czy zjeść coś ciepłego. Pomyśleliśmy, aby w ten właśnie sposób pomóc wolontariuszom, którzy angażują się dla naszego wspólnego dobra.

Gramy z Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej.

Skontaktuj się z nami