Wyposażenie

Wsparcie w każdym obszarze

Traktujemy ochronę zdrowia jako całość, złożoną ze zróżnicowanych elementów. W ofercie zawarliśmy propozycje dla kluczowych oddziałów szpitalnych i specjalizacji medycznych.

Wyposażenie dla oddziałów szpitalnych

Wyposażenie oddziałów szpitalnych to dla Famed Żywiec przede wszystkim zaspokajanie potrzeb za sprawą funkcjonalności. Traktujemy ochronę zdrowia jako całość, w której wyszczególnione są zróżnicowane aspekty potrzeb personelu, lekarzy specjalistów i samych pacjentów. Nasze wyposażenie oddziałów szpitalnych zapewnia wsparcie na wszystkich płaszczyznach codziennej pracy lekarzy, pielęgniarek i pielęgniarzy. Dowiedz się więcej o naszej filozofii produkcji!

Jedna oferta, wiele możliwości

Wyposażenie oddziałów szpitalnych to nie tylko produkty przeznaczone na sale operacyjne. Oddziały intensywnej terapii, a także SOR, również wymagają od producenta sprzętu medycznego dokładnego przemyślenia potrzeb: w przypadku nagłych wypadków najważniejsze będą pewność działania oraz wytrzymałość, natomiast na OIT najbardziej doceniania będzie niezawodność. Wyposażenie oddziałów szpitalnych obejmuje również sprzęty przeznaczone na oddziały ginekologiczno-położnicze, a także te wykorzystywane podczas różnego rodzaju zabiegów. Komfort pacjenta, funkcjonalność, a także rozwiązania techniczne, które rzeczywiście ułatwiają pracę – te założenia spełniamy, wprowadzając na rynek polski i zagraniczny unikalne i samodzielnie opracowane technologie!

Bogactwo doświadczenia i stały rozwój

Ponad 70 lat doświadczenia w produkcji wysokiej jakości wyposażenia dla oddziałów szpitalnych daje nam kluczową przewagę nad konkurencją. Od początku naszej działalności współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą medyków i specjalistów, a projekty naszych produktów powstają w nowoczesnym parku maszynowym. W pełni odpowiadamy za produkcję wyposażenia oddziałów oddziałów szpitalnych, zawsze czuwając nad procesem wytwarzania produktów. Siła naszej marki to bogactwo doświadczenia oraz ciągły rozwój – to dzięki temu od lat przyczyniamy się do poprawy jakości opieki medycznej w Polsce i na świecie.

Zależy Ci na najlepszych rozwiązaniach? Przetestuj nasze wyposażenie bezpośrednio na sali jeszcze przed zakupem. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Skontaktuj się z nami