Kariera

dołącz do naszego zespołu

Dołącz do naszego zespołu

Poznaj najbardziej doświadczonego polskiego producenta sprzętu medycznego

Famed Żywiec Sp. z o.o. jest wiodącym, europejskim producentem wysokiej jakości sprzętu medycznego. Specjalizujemy się w produkcji łóżek na Oddziały Intensywnej Opieki Medycznej, stołów operacyjnych, wózków do przewożenia chorych, łóżek porodowych, foteli zabiegowych oraz lamp operacyjnych.

Innowacyjne konstrukcje i dążenie do niezawodności produktów Famed bezpośrednio przyczyniają się do poprawy jakości opieki medycznej pacjentów w Polsce i na świecie.

Famed Żywiec oraz firmy, na bazie których budował swoją siłę i markę, łączy ponad 140 lat doświadczenia w produkcji wyrobów metalowych w Żywcu, w mieście położonym w południowej Polsce. Jako producent wysokiej jakości sprzętu medycznego, Famed jest obecnie istotnym kooperantem dla zagranicznych producentów, głównie ze względu na racjonalizację kosztów produkcji oraz szeroki zakres możliwości dostosowania produktów. Wysoce wykwalifikowana kadra, stanowi kluczową przewagę konkurencyjną w dzisiejszej, dynamicznie rozwijającej się branży medycznej.

ZOBACZ OFERTY PRACY   

Famed w liczbach

Pracowników
Krajów, do których sprzedajemy
Lat tradycji
Hal produkcyjnych

Wartości, które wyznajemy

Kandydat, który chciałby razem z nami dbać o wizerunek jednej z najstarszych marek medycznych na świecie powinien charakteryzować się następującymi cechami:

  • Otwartość i chęć dialogu – cenimy pozytywne podejście i dzielne stawianie czoła napotkanym wyzwaniom przy pełnej współpracy z innymi.
  • Odpowiedzialność – każdy z nas jest odpowiedzialny za wspólny sukces firmy Famed Żywiec.
  • Proaktywność – chęć realnego wpływania na sposób działania firmy – chcemy aby każdy dążył do ciągłego rozwoju marki Famed.
  • Samokształcenie – ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, poszerzanie zainteresowań, horyzontów, podnoszenie świadomości produktowej.
  • Dbałość o wartości firmy – każdy pracownik firmy odpowiedzialny jest za jej wizerunek i kondycję, nasze wspólne działania to najlepszy sposób na zapewnienie sobie i współpracownikom stabilnego miejsca pracy.

Globalna skala działania

Posiadamy doświadczenie na każdym kontynencie, sprzedawaliśmy sprzęt do prawie wszystkich krajów na świecie

Famed Żywiec operuje globalnie dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i gamie produktów, która obejmuje różne obszary medycyny. Famed Żywiec to także legendarna jakość produktów, która zapewnia naszej marce wysoką rozpoznawalność i pozwala darzyć nas dużym zaufaniem. Famed Żywiec posiada portfolio dostaw, które obejmuje każdy kontynent na świecie. Dostarczyliśmy swoje wyroby niemalże do każdego państwa na globie. Nasz dział logistyki codziennie staje przed wyzwaniem organizacji dostawy naszych produktów na czas, do krajów takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Syria, Panama, Peru, USA, Chiny, Rosja, Kenia itd.

Firma medyczna o zasięgu globalnym
BiuroKonstrukcyjne1

Bogata historia

W branży medycznej działamy od 1947 roku. To ponad 7 dekad doświadczenia i tradycji - to nasze dziedzictwo.

Famed Żywiec oraz firmy, na bazie których budował swoją siłę i markę, łączy ponad 140 lat doświadczenia w produkcji wyrobów metalowych w Żywcu, w mieście położonym w południowej Polsce. Jako producent wysokiej jakości sprzętu medycznego, Famed jest obecnie istotnym kooperantem dla zagranicznych producentów, głównie ze względu na racjonalizację kosztów produkcji oraz szeroki zakres możliwości dostosowania produktów. 73 lata doświadczenia to nasze dziedzictwo, które jest dla nas niezmiernie ważne. To dbanie o naszych pracowników i o wizerunek zakładu. To budowanie lokalnej firmy z globalną marką. Tym jest dla nas Famed Żywiec.

Doświadczeni pracownicy

Famed Żywiec to ponad 300 osób, wielu naszych pracowników to osoby z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

Wiedzę naszych najbardziej doświadczonych pracowników często wykorzystujemy w nauce osób młodych, które dopiero rozpoczynają swą karierę zawodową. Zderzenie doświadczenia i świeżego spojrzenia, skutkuje usprawnieniami, nowymi pomysłami oraz alternatywnym podejściem do rozwiązywania problemów, które napotykamy w naszej pracy. Famed Żywiec to ponad 300 osób i kilkanaście głównych działów w pionie biurowym i technologicznym oraz kilkadziesiąt wydziałów produkcyjnych. Posiadamy także własny dział serwisu, logistyki czy wewnętrzne laboratoria badawcze.

Famed Żywiec – ludzie to podstawa

Wypróbuj produkty

Doświadczyć znaczy uwierzyć. Chętnie udostępniamy nasze produkty do testów, aby potencjalny użytkownik mógł przekonać się wcześniej o ich zaletach.

Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na każde zapytanie. Nasi specjaliści czekają.

+48 33 866 62 00

Prześlij nam wiadomość

Czekamy na wiadomości. Odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYPEŁNIJ TERAZ

Odwiedź nas

Zapraszamy do umawiania wizyt z naszymi specjalistami w siedzibie naszej firmy.

MAPA DOJAZDU

Skontaktuj się z nami