Wyposażenie sal operacyjnych

Funkcje użytkowe:
Minimalna wysokość:
Trendelenburg:
Anty-Trendelenburg:
Potrzebujesz innych parametrów?

Wyposażenie sali operacyjnej na światowym poziomie

Wyposażenie sali operacyjnej to nie tylko stoły – aby zapewnić odpowiednie i funkcjonalne środowisko pracy personelowi medycznemu, sala operacyjna musi być bardzo dobrze zintegrowana. Łóżka operacyjne, system centralnego planowania oraz lampy operacyjne: wszystko to podczas trwania zabiegu musi być gotowe do najcięższych zadań. Wyposażenie sal operacyjnych Famed posiada wszystkie cechy tego typu sprzętu: są to produkty niezawodne, doceniane przez personel medyczny na całym świecie, a co najważniejsze, sprawdzające się w najtrudniejszych i najcięższych warunkach.

Oferta wyposażenia Famed Żywiec

W ofercie Famed Żywiec znajdziesz wysokiej jakości produkty, takie jak stół bariatryczny, stół z blatem modułowym, stół do obrazowania (kompatybilny z ramieniem C), stół operacyjny ze sterowaniem elektryczno-hydraulicznym, a także proste stoły zabiegowe, czy wózki transportowe. Oferowane wyposażenie na sale operacyjne posiada wszelkie udogodnienia i nowoczesne rozwiązania, a także szeroką gamę dodatkowych akcesoriów. Dzięki wielu opcjom sprzęt medyczny Famed Klienci mogą dobrać do potrzeb swoich oddziałów, jednocześnie dbając o wpływ na codzienną pracę personelu medycznego. Wszystkie modele stołów są wyposażone w przezierne dla promieniowania RTG blaty, które znacząco wpływają na zmniejszenie oddziaływania efektów badań Rentgenowskich na pacjentów, a przede wszystkim specjalistów, biorących udział w zabiegu.

Niezawodne rozwiązania na miarę XXI wieku
od polskiego producenta!

Wyposażenie sali operacyjnej, oferowane przez firmę Famed Żywiec, projektowane i wytwarzane jest w Polsce. Pełna kontrola nad procesem produkcji pozwala oferować trwały i niezawodny sprzęt medyczny, który doceniany jest w Polsce, a także w innych krajach na całym świecie. Ponad 70 lat doświadczenia pozwoliło marce wypracować unikalne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu sale operacyjne wyposażone przez Famed od lat przyczynia się do ratowania życia i poprawy jakości opieki medycznej.

Zależy Ci na najlepszych rozwiązaniach? Przetestuj nasze wyposażenie bezpośrednio na sali operacyjnej jeszcze przed zakupem. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Skontaktuj się z nami