Wspieramy Pol’and Rock Festival

Wspieramy Pol’and Rock Festival

To nie pierwszy raz kiedy wspieramy Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na przestrzeni lat przekazaliśmy Fundacji sprzęt medyczny, który w późniejszym czasie był rozdysponowany do szpitali. Tym razem na nasze wsparcie było widoczne podczas najpiękniejszego festiwalu świata Pol’and Rock Festiwal.

Famed Żywiec, jako czołowy producent sprzętu medycznego w Europie zapewnił organizatorom festiwalu sprzęt medyczny niezbędny do funkcjonowania festiwalowego szpitala, w którym co roku opatrywane są osoby, które uległy nieszczęśliwym wypadkom podczas wydarzenia. Zapewnienie bezpieczeństwa dla tak wielu osób to priorytet dla organizatorów, dlatego cieszymy się, że mogliśmy pomóc w tak ważnym zadaniu. Dzięki wsparciu sprzętowemu z Żywca, ratownicy medyczni i lekarze obecni na miejscu mogli w komfortowych i przede wszystkim bezpiecznych warunkach zająć się pacjentami szpitala zorganizowanego na terenie festiwalu. W ramach naszej współpracy z WOŚP dostarczyliśmy do tej polowej placówki nasz stół operacyjny i lampę operacyjną. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć cegiełkę do tego wydarzenia i zapewnić wsparcie w tak ważnym dla wszystkich aspekcie. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji festiwalu, a tym czasem zobaczcie jak spisał się nasz sprzęt na miejscu.

Zdjęcia zostały nam udostępnione dzięki uprzejmości organizatorów a ich autorami są: Lucyna Lewandowska, Paweł Krupka i Stanisław Wadas. Dziękujemy.

Skontaktuj się z nami