Spotkajmy się na Arab Health 2024

Spotkajmy się na Arab Health 2024

Sprzęt medyczny Famed Żywiec na targach Arab Health 2024

Już za niespełna miesiąc Dubaj stanie się światową stolicą branży medycznej za sprawą jednych z największych na świecie targów sprzętu medycznego Arab Health 2024. Na wydarzeniu, które skupia wokół siebie uwagę blisko 3500 wystawców nie mogło zabraknąć Famed Żywiec. Nasz team i sprzęt medyczny będzie do Waszej dyspozycji od 29 stycznia do 1 lutego. Zapraszamy do rozmowy na temat przyszłości branży medycznej na świecie. Czekamy na Was na stoisku z logo Famed Żywiec S2.A50. A jeżeli już teraz jesteście ciekawi tego, co dla Was przygotowaliśmy, to przewińcie w dół i zobaczcie, czego możecie się spodziewać.

 

Rozwiązania dopasowane do potrzeb personelu medycznego

Od ponad 75 lat wdrażamy innowacyjne projekty związane z produkcją sprzętu medycznego w 114 krajach świata. Nasze doświadczenie w połączeniu ze znajomością potrzeb lekarzy i personelu medycznego pozwala projektować i produkować najwyższej jakości sprzęt medyczny. Spotkaj się z nami i opowiedz o Twoich oczekiwaniach. Poznaj stoły operacyjne, łóżka szpitalne, łóżka porodowe, fotele ginekologiczne i wózki do transportu pacjentów made in Poland.

Stoły operacyjne do chirurgii precyzyjnej

Po wielu miesiącach prac i testów wracamy do Was z całkowicie nowym i rewolucyjnym systemem sterownia naszymi stołami operacyjnymi, który zwiększa precyzję ruchów w niespotykanym stopniu. Wyobraź sobie stół elektro-hydrauliczny, który w ułamku sekundy reaguję na Twoje polecenia i pozwala regulować położenie blatu z dokładnością sięgająca 1 mm lub 0.1°. Niemożliwe? A jednak. Zapraszamy na nasze stoisko, na którym na własne oczy będziecie mogli przekonać się o wyjątkowości tego rozwiązania na przykładzie Famed OPTIMA.

System do operacji stawu barkowego Famed ArtHero™

System do artroskopii stawu barkowego odpowiada na zróżnicowane potrzeby chirurgów i instrumentariuszek. Famed ArtHero™ usprawnia pracę personelu medycznego, przyspieszając przygotowanie do operacji i pozycjonowanie pacjenta.  Jego funkcjonalność konsultowana była m.in. z jednym z najlepszych europejskich specjalistów w dziedzinie ortopedii barku, członkiem zarządu sekcji barkowej Europejskiego Stowarzyszenia Ortopedii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii, doktorem Romanem Brzóską. 

 

Sprzęt medyczny - stół operacyjny Famed PRIME

Famed NANO z systemem pomiaru wagi pacjenta

Łóżko szpitalne Famed NANO z systemem pomiaru wagi pacjenta to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się zarówno na OIT i salach pobytowych. Waga podaje wartości z dokładnością do 100 gramów, co pozwala na ocenę niektórych paramentów stanu zdrowia pacjentów przebywających na OIT. To unikalne rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo pacjentów i komfort pracy personelu medycznego. Połączenie tego modelu ze zmiennociśnieniowym materacem Famed CareSafe™ stanowi przydatne rozwiązanie w zapobieganiu i leczeniu odleżyn.

Sprzęt medyczny - Famed NANO

Niezawodna na każdym etapie porodu Famed FREYA

Ten wyjątkowy produkt łączy ze sobą cechy łóżka porodowego i łóżka szpitalnego. Dzięki niezależnym systemom sterowania oraz szerokim portfolio dodatkowych akcesoriów Famed FREYA już w kilkanaście sekund może przybrać formę łóżka lub fotela porodowego, towarzysząc przyszłej mamie na każdym etapie porodu. Możliwość transformacji daje personelowi medycznemu duże możliwości pozycjonowania pacjentki. Kompatybilność łóżka z łóżeczkiem dla noworodków Famed OVO 2 zapewnia matce i dziecku bliskość od pierwszych chwil po porodzie.

Skontaktuj się z nami