Pozycjonowanie pacjenta w ginekologii i urologii

Pozycjonowanie pacjenta w ginekologii i urologii

18 kwietnia zameldowaliśmy się w Hotelu Mercure w Wrocławiu, gdzie mieliśmy przyjemność zorganizować szkolenie dla personelu medycznego z pozycjonowania pacjenta. To pierwsze z zaplanowanych na ten rok szkoleń. O kolejnych terminach i tematyce będziemy informować na bieżąco, a tym czasem zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami minionego wydarzenia.

Tematyka skupiła się na ginekologii i urologii. Uczestnicy spotkania we Wrocław mogli zapoznać się z praktycznymi informacjami o pozycjonowaniu pacjentów operowanych na stołach Famed Żywiec z wykorzystaniem naszych akcesoriów. Spotkanie prowadziła pielęgniarka operacyjna i endoskopowa. Choć w czasie prezentacji i towarzyszących im dyskusji rozmawialiśmy głównie o pozycjonowaniu na stole operacyjnym, to nie zabrakło również nawiązania do naszych łóżek porodowych, foteli ginekologicznych i łóżek szpitalnych.

Tego rodzaju spotkania to doskonałe forum wymiany myśli i doświadczeń, pozwalające poznać perspektywę personelu, który na co dzień pracuje ze sprzętem. Finalnie przekłada się to na wdrażanie rozwiązań poprawiających funkcjonalność oraz tworzenie nowych produktów. Wszystko z myślą, aby praca kadry medycznej była jak najbardziej wygodna i efektywna. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezwykle cenne uwagi. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach warsztatów. O terminach będziemy informować.

Pozycjonowanie pacjenta w ginekologii i urologii

Skontaktuj się z nami