MedLab Asia z udziałem Famed Żywiec

MedLab Asia z udziałem Famed Żywiec

Nasza ekipa w składzie Michał Grossy – product manager i Monika Tomasik – key account manager przebywa obecnie w Tajlandii, gdzie uczestniczy w MED-LAB ASIA. Podczas wydarzenia Michał Grossy miał okazję rozmawiać m.in. z panem Waldemarem Dubaniowskim, Ambasadorem RP w Tajlandii, który odwiedził targi w towarzystwie Ministra Zdrowia Tajlandii pana Anutin Charnvirakul. Nasi partnerzy zachwalali polskie produkty medyczne, wskazując przy tym, że wartością dodaną jest fakt, że wytwarzamy je w Europie i posiadamy na ich terenie sieć dystrybutorów.

To prawda Famed Żywiec jest w elitarnym gronie firm, które mają już w Tajlandii siec referencyjną, co zdecydowanie ułatwia wzajemne kontakty i daje przyszłym klientom możliwość bliższego zapoznania się ze sprzętem. To niezwykle istotne na etapie wyboru i konfiguracji funkcjonalnej łóżek szpitalnych czy stołów operacyjnych, tak aby były optymalnie dopasowane do potrzeb personelu, który będzie na nich pracował. Tak jest również w przypadku Famed FREYA, naszego łóżka szpitalno-porodowego, które prezentujemy gościom MED-LAB ASIA.

Dziękujemy naszemu dystrybutorowi w Tajlandii za zaangażowanie oraz panu Norbertowi Bąk, przedstawicielowi Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Bangkoku, za świetną organizację obecności polskich firm na tej ważnej imprezie.

Koniecznie zobaczcie naszą galerie zdjęć.

 

Skontaktuj się z nami