MEDICA 2019 – ZAPRASZAMY

MEDICA 2019 – ZAPRASZAMY

TARGI MEDICA 2019 – odwiedź nas na stoisku 13D08

Karbon to zaawansowany technologicznie materiał kompozytowy wykorzystywany wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo i jakość są najważniejsze. Famed Żywiec jest pierwszą firmą zajmującą się produkcją sprzętu medycznego, która wprowadziła go w swoich produktach z uwagi na ponadprzeciętną wytrzymałość, łatwą i krótszą dezynfekcję oraz odporność na środki chemiczne. Sprawdź powiększającą się ofertę stołów operacyjnych z wykorzystaniem włókna węglowego od Famed Żywiec.Przyjdź i wypróbuj karbonowy stół Famed OPTIMA

Na stoisku ponadto:

Zdobywający coraz więcej rynków stół do obrazowania Famed FLARE

Famed FLARE stół z najlepszym na rynku parametrem przezierności blatu w technologii TotalClear™. Okno obrazowania 360 stopni na długości 1400 mm, pływający blat obsługiwany wygodnym joystickiem i pełna kompatybilność z ramieniem „C”, to jego niektóre zalety. Sprawdź możliwości najbezpieczniejszego stołu do obrazowania medycznego.

Premiera łóżka Famed NEXO

Nowa wersja łóżka szpitalnego Famed NEXO to odpowiedz na potrzeby klientów z całego świata. Zastosowanie antybakteryjnych materiałów w technologii pSilver gwarantują szybką dezynfekcję i bezpieczeństwo na każdym etapie użytkowania. Sprawdzona, ergonomiczna konstrukcja wzbogacona o system wspierający wczesną mobilizację pacjenta skraca czas rekonwalescencji i ułatwia pracę personelu. Odwiedź nasze stoisko i dowiedz się więcej na temat nowych funkcjonalności Famed NEXO.

Skontaktuj się z nami