Famed Żywiec w folderze poświęconym Miastu Żywiec

Famed Żywiec w folderze poświęconym Miastu Żywiec

Zawsze chętnie wpieramy lokalne inicjatywy, dlatego nie mogliśmy przejść obojętnie obok propozycji znalezienia się w nowym folderze poświęconym Miastu Żywiec, z którym jesteśmy związani od ponad 140 lat.

W folderze można znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących regionu, historii, walorów turystycznych oraz przedsiębiorstw ściśle związanych z historią i tożsamością Żywiecczyzny. Jedną z takich firm jest właśnie Famed Żywiec, który od lat zapewnia miejsca pracy mieszkańcom Żywca i okolic.

Siłę naszej marki budujemy w oparciu o ponad 140 lat doświadczeń żywieckich firm oraz rzemieślników, od XIX wieku specjalizujących się w wytwórstwie wyrobów metalowych. Kluczową przewagę konkurencyjną Famedu Żywiec w dynamicznie rozwijającej się branży medycznej stanowi wykwalifikowana kadra. Dzięki zaangażowaniu zespołu wysokiej klasy specjalistów, wspieranych przez nowoczesny park maszynowy i wypracowane na przestrzeni lat unikalne rozwiązania technologiczne, dostarczamy cieszący się wyjątkowo pochlebną opinią sprzęt, przyczyniając się do poprawy jakości opieki medycznej w Polsce i na świecie.

Famed Żywiec jest znanym i szanowanym producentem sprzętu medycznego obecnym w ponad 100 krajach świata. Jesteśmy dumni z tego, że nasza fabryka znajduję się w samym sercu Beskidu Żywieckiego. Elektroniczną wersję folderu można obejrzeć tutaj.

Skontaktuj się z nami