CMEF Szanghaj 2019

CMEF Szanghaj 2019

China International Medical Equipment Fair z udziałem Famedu

W maju po raz osiemdziesiąty pierwszy odbyły się jedne z najważniejszych dla nas targów – China International Medical Equipment Fair. To organizowane od ponad 40 lat targi poświęcone technologii medycznej i sprzętowi medycznemu. To międzynarodowe wydarzenie przyciąga do siebie ponad 7000 producentów urządzeń medycznych z ponad 30 krajów, którzy przedstawiają swoje rozwiązania blisko 200 000 odwiedzającym.

Decyzja o udziale w tym prestiżowym wydarzeniu była dla nas naturalna. Chiny to rynek o olbrzymim potencjale, w którym Famed ma swój udział. Nasze stoły operacyjne, łóżka szpitalne, łóżka ginekologiczne, wózki do transportu pacjentów czy stoły do obrazowania medycznego są obecne w większości chińskich prowincji i regionów autonomicznych. Targi CMEF w Szanghaju były doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany merytorycznych spostrzeżeń z odbiorcami naszych produktów. Coraz więcej lekarzy z Chin decyduję się na korzystanie z naszych rozwiązań ze względu na ich innowacyjność, jakość i profesjonalizm.

Podczas China International Medical Equipment Fair zaprezentowaliśmy nasz stół operacyjny Famed Hyperion, łóżko porodowe Famed Freya oraz łóżko szpitalne Famed NEXO. Dużym zainteresowaniem cieszył się również nasz nowy stół do obrazowania medycznego Famed Flare wyposażony w ultra cienki, w pełni przezierny, pływający blat z włókna węglowego w technologii TotalClear™. Nasze rozwiązanie gwarantuję bardzo wysoką jakość zdjęć i najlepszy na rynku parametr przezierności, co ogranicza szkodliwą dawkę promieniowania przekazywaną pacjentowi i personelowi medycznemu.

 

 

 

Dziękujemy za wsparcie!

 

Skontaktuj się z nami