ARAB HEALTH 2020 – ZAPRASZAMY

ARAB HEALTH 2020 – ZAPRASZAMY

ARAB HEALTH 2020 – odwiedź nasze stoisko S3.C62

Listopadowa premiera najnowszego stołu operacyjnego pokrytego karbonem okazała się strzałem w dziesiątkę. Famed Żywiec jest pierwszą firmą produkującą sprzęt medyczny, która wprowadziła włókno węglowe w swoich produktach z uwagi na ponadprzeciętną wytrzymałość, łatwą i krótszą dezynfekcję oraz odporność na środki chemiczne. Karbon to gwarancja trwałości, bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Sprawdź powiększającą się ofertę stołów operacyjnych z wykorzystaniem włókna węglowego od Famed Żywiec. Odwiedź nasze stoisko i wypróbuj karbonowy stół Famed OPTIMA.

Zobacz również:

Nową wersję łóżka Famed HORUS

Nowa odsłona trwałej i sprawdzonej konstrukcji łóżka szpitalnego Famed HORUS to nasza odpowiedz na potrzeby nowoczesnej branży medycznej. Antybakteryjne materiały w technologii pSilver zapewniają szybką dezynfekcję i bezpieczeństwo na każdym etapie użytkowania. Ergonomiczna konstrukcja wzbogacona o system wspierający wczesną mobilizację pacjenta skraca czas rekonwalescencji i ułatwia pracę personelu. Odwiedź nas na Arab Health 2020 i dowiedz się więcej na temat nowych funkcjonalności Famed HORUS.

Sterowane elektrycznie łóżko porodowe Famed FREYA

Wygoda, trwałość, funkcjonalność to tylko niektóre określenia opisujące łóżko porodowe Famed FREYA Stabilne, antybakteryjne poręczę wykorzystane w produkcji to gwarancja bezpieczeństwa i szybkiej dezynfekcji. Regulacje elektryczne to wygoda dla personelu i pacjentek na każdym etapie użytkowania. Przemyślana i sprawdzona konstrukcja pozwala na szybkie przekształcenie łóżka w fotel porodowy zapewniający komfort i bezpieczeństwo dla matki i dziecka. Zobacz i wypróbuj legendarne łóżko porodowe od Famed Żywiec.

Skontaktuj się z nami