68 Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich

68 Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich

68 Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich odbył się w dniach 27-30 września w Krakowie. Było to bardzo duże wydarzenie związane z chirurgią. Famed Żywiec obecny był tam ze swoim stoiskiem, na którym zobaczyć można było ramię C z płaskim panelem oraz stół operacyjny Famed Hyperion.

Wszystkim osobom przybyłym na miejsce bardzo dziękujemy za rozmowy i złożone zapytania handlowe! Ich rezultaty znajdziecie już Państwo na swoich skrzynkach mailowych lub u odpowiedzialnych osób. Wszystkim osobom, które nie mogły brać udziału, polecamy się do kontaktu – sprzęt możecie Państwo również zobaczyć u siebie – wystarczy kontakt z Przedstawicielem!

Famed Hyperion – specjalista w dziedzinie operacji bariatrycznych. Doskonałe parametry produktu i szeroki zakres regulacji pozycji powodują, że można na nim wykonywać praktycznie wszystkie zabiegi z każdej dyscypliny chirurgicznej. Szczególnie istotne są wartości maksymalnej nośności stołu (do 500 kg) i wysokości minimalnej blatu (585 mm). Ta kombinacja powoduje, że możliwe staje się bezpieczne operowanie nawet najbardziej otyłych pacjentów oraz wykonywanie zabiegów w pozycji siedzącej.

Więcej informacji o 68 Kongresie TChP na stronach Organizatora.

Skontaktuj się z nami