Gramy razem z WOŚP

Gramy razem z WOŚP

Udział naszej firmy w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wsparcie fundacji szybko stało się naszą tradycją. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 30-sty, zbierając fundusze na zakup sprzętu dla okulistyki dziecięcej. To był szczególny, jubileuszowy finał, w którym wzięliśmy udział z największa ochotą. Cieszy nas zaangażowanie pracowników, którzy zawsze chętnie biorą udział w tego typu akcjach i swoją pracą pomagają innym.

Tym razem Famed Żywiec przekazał  Fundacji WOŚP łóżko szpitalne Famed NEXO, wózek do transportu pacjentów Famed SPARK oraz lampę do dezynfekcji. Podczas 30 Finału ekipa Famed Żywiec odwiedziła warszawskie studio telewizyjne Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i odebrała podziękowania za okazaną pomoc oraz przekazała dla Jurka Owsiaka serce, wykonane w całości w naszej fabryce przez naszych pracowników. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy wspierać Fundację oraz polskie szpitale, w których nowy sprzęt jest cały czas potrzebny.

Tegoroczne dary trafiły do Szpitala Specjalistycznego w Radomiu i Wrocławiu, gdzie będą służyły nowym użytkownikom. Osobiście zainstalowaliśmy wszystkie sprzęty w wymienionych placówkach i dopilnowaliśmy, aby personel, który będzie z nich korzystał, przeszedł stosowne szkolenie.

W Radomiu mieliśmy okazję porozmawiać z Panią Lilią Kimber-Dziwisz, kierownik Oddziału Opieki Długoterminowej radomskiego szpitala specjalistycznego, która w samych superlatywach wypowiadała się na temat naszego sprzętu medycznego i przekazała osobiste podziękowania za pomoc i wsparcie, jakie Famed Żywiec okazała ich placówce za pośrednictwem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łóżko Famed NEXO, które trafiło na oddział Pani Lili, w znacznym stopniu ułatwi prace personelu medycznego i poprawi komfort pacjentów przebywających w tym ośrodku.

W tym roku, oprócz przekazania Fundacji sprzętu medycznego, wsparliśmy również działania Sztabu WOŚP w Węgierskiej Górce, zapewniając ciepły posiłek dla wolontariuszy. To kolejna taka akcja, którą przeprowadziliśmy wspólnie z tym znanym na całym Podbeskidziu sztabem. Tegoroczna zbiórka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „Przejrzyj na oczy”, dedykowana była okulistyce dziecięcej, udało się również uzbierać rekordową sumę 224 376 706,35 zł Gramy z

Skontaktuj się z nami