Europejski Zjazd Dystrybutorów

Europejski Zjazd Dystrybutorów

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność gościć partnerów biznesowych z kilkunastu europejskich krajów, spośród 109 na świecie, w których sprzęt medyczny Famed Żywiec wspomaga pracę lekarzy i personelu medycznego. To dzięki ich zaangażowaniu nasz sprzęt medyczny trafiaja we właściwe ręce w placówkach medycznych.

European Partners Meeting był okazją do podsumowania dobrych efektów wspólnej pracy oraz rozpoczęcia świętowania wyjątkowej rocznicy – 75-lecia Famedu Żywiec. Choć wypada ono w przyszłym roku, to nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności, aby w tym zacnym gronie celebrować je już teraz. Podczas wydarzenia mieliśmy również okazje nagrodzić naszych partnerów za zaangażowanie w umacnianie naszej pozycji na świecie. Nasi przedstawiciele z Belgii, Ukrainy i Włoch zostali wyróżnieni za wyjątkowe efekty swojej działalności w 2020 roku. To liderzy sprzedaży poszczególnych kategorii produktowych lub produktów. Ubiegły rok to okres, gdy za sprawą pandemii wśród zamówień dominowały łóżka szpitalne pomagające ratować zdrowie pacjentów zarażonych Covid19. W tym czasie dostarczyliśmy ich ok. 4 tys., z czego około 1,5 tys. do polskich szpitali, a pozostałe do innych krajów, w tym wielu europejskich. Sukces tej operacji nie byłby możliwy bez zaangażowania naszych partnerów. Dziękujemy wszystkim za codzienne zaangażowanie, to dzięki Waszej pracy sprzęt Famed Żywiec wspiera pracę lekarzy i personelu medycznego w 109 krajach.

Jednym z najważniejszych punktów programu European Partners Meeting było zwiedzanie naszego zakładu w Żywcu. Dla wielu spośród naszych gości była to pierwsza okazja, aby zobaczyć jak wygląda produkcja nowoczesnych stołów operacyjnych i łóżek szpitalnych. Mieli możliwość na własne oczy przekonać się, że 95% elementów sprzętu medycznego Famedu Żywiec wytwarzamy we własnym zakresie i jak wygląda to w praktyce. „Dopiero kiedy można przyjrzeć się z bliska jak przebiegają procesy produkcyjne, to nabiera się świadomości jak sprawnie specjaliści Famedu wykonują te wszystkie skomplikowane i odpowiedzialne zadania” – to jedna z opinii, którą mogliśmy usłyszeć.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, a Wam wrzucamy mała fotorelację z wydarzenia.

 

Skontaktuj się z nami