Medica 2018 – zapraszamy

Medica 2018 – zapraszamy


 

Targi MEDICA w Niemczech – odwiedź nas na stoisku 13D09

Premiera stołu do obrazowania Famed FLARE

Famed FLARE to stół o najlepszym na rynku parametrze przezierności, z wygodnym joystickiem do obsługi blatu pływającego w technologii TotalClear™. Przyjdź i wypróbuj, dowiedz się więcej o bezpieczeństwie i łatwości diagnozy, jaką da Ci FLARE. Bądź świadkiem światowej premiery!

Premiera nowej wersji uniwersalnego stołu operacyjnego

Więcej funkcjonalności, ta sama wysoka jakość, nowoczesne oprogramowanie oraz najdłuższa gwarancja na rynku stołów operacyjnych. Wypróbuj najnowszą wersję naszego najbardziej popularnego stołu operacyjnego. Zapisz się na listę i bądź jednym z pierwszych ośrodków testujących tą nowość!

Premiera nowej wersji hitu sprzedaży – łóżka Famed NEXO

Rok 2018 to rok Famed NEXO. Premiera tego łóżka okazała się strzałem w dziesiątkę, setki egzemplarzy zjechały z linii produkcyjnej w Żywcu niedługo po wypuszczeniu produktu na rynek. Wracamy do Państwa z nową wersją tej konstrukcji, która powstała na podstawie feedbacku z rynku. Dziękujemy i prezentujemy nowe łóżko Famed NEXO.

Nowe funkcjonalności w łóżku porodowym Famed FREYA

Najbardziej komfortowe łóżko szpitalne i porodowe w jednym – hit nowoczesnych oddziałów położniczych. Famed FREYA – w nowej, jeszcze łatwiejszej w obsłudze i czyszczeniu wersji, z nowymi regulacjami elektrycznymi dla wygody personelu.

UMÓW WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami