Jesteśmy na Kazakhstan International Healthcare Exhibition

Jesteśmy na Kazakhstan International Healthcare Exhibition

Marek Suczyk, wiceprezes Famed Żywiec, Ivan Mamryha oraz ekipa naszego wyłącznego dystrybutora z Kazachstanu uczestniczą w Kazakhstan International Healthcare Exhibition, jednym z najważniejszych wydarzeń poświęconych branży medycznej w tym regionie.

W Ałmatach prezentujemy całą gamę produktów made in Poland z Żywca. Liczni goście odwiedzający stoisko A07/09 w pawilonie 11 mogą z bliska zapoznać się z funkcjonalnością naszych stołów operacyjnych Famed OPTIMA i Famed SU-03, łóżka szpitalnego Famed NEXO i łóżka porodowego Famed LM-01.4. Do dyspozycji naszych gości będą również wózek do transportu pacjenta Famed SPARK oraz fotela zabiegowego Famed FG-04. Targi trwają do piątku, 20 maja – nasi eksperci są w tym czasie do Waszej dyspozycji!

Efekty obecności na tej imprezie są bardzo namacalne. Pierwszym jest nagroda organizatora za najlepiej zaprezentowane produkty, a drugim transakcje dzięki którym do szpitali w Kazachstanie trafią stół operacyjny i łóżka porodowe Famed Żywiec. Dziękujemy za zaangażowanie ze strony naszego partnera w Kazachstanie, dzięki któremu mogliśmy się pojawić na tym prestiżowym wydarzeniu i stale umacniamy nasza pozycje w tym regionie.

Zobaczcie małą galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Skontaktuj się z nami