Recruitment process

Proces rekrutacji

Czego się spodziewać

Praca w Famed Żywiec - Proces rekrutacji

Firma Famed Żywiec to doświadczony zakład, który na rynku jest obecny od ponad 120 lat, a wyroby medyczne produkuje od ponad 72. Nasza żywiecka marka to efekt działań kilkudziesięciu różnych wydziałów, które wchodzą w skład Famedu Żywiec. Są to m.in. pion produkcji, dział kontroli jakości, laboratorium, magazyn, logistyka, utrzymanie ruchu, serwis, księgowość, dział eksportu, dział sprzedaży, dział kadr i HR oraz dział marketingu i wiele innych mniejszych wydziałów.

Na początku masz okazję zapoznać się z naszą ofertą pracy. Przeczytaj ją uważnie i zobacz kogo aktualnie poszukujemy. To ważne – ciągle zmieniamy proces produkcyjny, aby dostosować firmę do panujących na rynku trendów. Unowocześniamy także technologie produkcyjne, więc nasze oferty pracy zmieniają się tak, jak zmienia się nasz zakład.
Po zebraniu aplikacji zabieramy się za wstępną weryfikację Twoich kwalifikacji i zderzamy je ze swoimi potrzebami. Staramy się być fair, więc informację zwrotną otrzymasz od nas także w sytuacji, gdy nie zaprosimy Cię do dalszego etapu rekrutacji.
To na tym etapie często wysyłamy kandydatom zadanie, które opracowują w domu. Bardzo często późniejsza prezentacja i omówienie odbywają się już na żywo, w Famedzie. W zależności od stanowiska, możemy też zaprosić Cię do Żywca abyś zaprezentował nam swoje umiejętności.
To najważniejszy etap naszej wspólnej znajomości. Podczas pierwszej rozmowy na żywo, pomijając nasze pytania do Ciebie, zachęcamy abyś to Ty wypytywał nas o wszystko, czego chcesz się dowiedzieć o marce Famed i swoim ewentualnym stanowisku. Z naszej strony zapewnimy Ci mnóstwo informacji o historii marki Famed Żywiec, o sposobie pracy w naszym zakładzie, o wymogach, które stawiamy przed osobami, które u nas pracują, o systemie płac oraz o kulturze organizacji, którą chcemy kontynuować wraz z naszymi pracownikami. 
W zależności od wydziału i stanowiska, o które się starasz, mogą nastąpić kolejne spotkania rekrutacyjne – często w szerszym gronie! Na takie spotkania zapraszane są osoby, które będą odpowiedzialne za Ciebie, Twoją pracę i Twój rozwój. To na tym spotkaniu często poznasz też członków Zarządu firmy Famed Żywiec oraz często osoby z innych działów, których praca będzie zazębiała się z Twoimi przyszłymi obowiązkami.
Po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego oficjalnie witamy Cię wśród pracowników najbardziej doświadczonej w Polsce fabryki sprzętu medycznego. Przejdziesz z nami szkolenie BHP, szkolenie stanowiskowe, zostaniesz zapoznany z działami firmy i jej pracownikami, często odbędziesz też spotkania z kierownikami wielu wydziałów, które nie mają bezpośredniego związku z Twoim stanowiskiem, ale pomogą Ci rozwiązać w przyszłości ewentualne problemy oraz lepiej poznać kulturę pracy w Famedzie oraz sprzęt, który produkujemy. Cześć!
Contact us