Arab Health 2023 – spotkajmy się w Dubaju

Arab Health 2023 – spotkajmy się w Dubaju

Porozmawiajmy o przyszłości branży medycznej na świecie

Arab Health 2023 zbliża się wielkimi krokami. To właśnie dlatego, już teraz, zapraszamy do spotkania z teamem Famed Żywiec na naszym stoisku S2.A50 w Dubai World Trade Centre. Porozmawiajmy o przyszłości branży medycznej na świecie. Od ponad 75 lat wdrażamy innowacyjne projekty związane z produkcją sprzętu medycznego w 113 krajach świata. Nasze doświadczenie w połączeniu ze znajomością potrzeb lekarzy i personelu medycznego pozwala projektować i produkować najwyższej jakości sprzęt medyczny. Spotkaj się z nami i opowiedz o Twoich oczekiwaniach. Poznaj stoły operacyjne, łóżka szpitalne, łóżka porodowe, fotele ginekologiczne i wózki do transportu pacjentów made in Poland.

 

Jesteście ciekawi, co dla Was przygotowaliśmy? Widzimy się na miejscu.

Niezastąpiony Famed Żywiec Team będzie dostępny do Państwa dyspozycji od 30 stycznia do 2 lutego. Odwiedź nasze stoisko S2.A50 i zobacz, co przygotowaliśmy w tym roku. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą dobrać rozwiązania dopasowane do potrzeb.

Daj się zaskoczyć Famed OPTIMA 5.20

Famed OPTIMA 5.20 to niewątpliwie jeden z najciekawszych stołów operacyjnych w naszej ofercie. Wysokiej jakości włókno węglowe połączone z najlepszą na rynku stalą nierdzewną AISI 316L zapewniają nie tylko trwałości, ale również niepowtarzalny design, który nada nowego blasku Twojej sali operacyjnej. Przyjdź i sprawdź, jak nisko obniża się blat tego wyjątkowego stołu operacyjnego. Zobacz, jak ułatwić sobie prace wybierając dedykowane akcesoria do stołów operacyjnych.

Sprawdź unikalne parametry Famed HYPERION

Stół operacyjny stworzony z myślą o najnowszych trendach w chirurgii. Wysoki parametr obciążenia maksymalnego to jedna z cech, która wyróżnia Famed HYPERION na rynku stołów operacyjnych. Aż 400 kg SWL w konfiguracji „A” i 250 kg SWL w konfiguracji „B” pozwala na operowanie pacjentów bariatrycznych przy zachowaniu wysokiej manewrowości. Doskonałe parametry produktu i szeroki zakres regulacji pozycji powodują, że można na nim wykonywać praktycznie wszystkie zabiegi z każdej dyscypliny chirurgicznej.

Niezwykła precyzja systemu ważenia pacjenta w Famed NANO

Łóżko szpitalne Famed NANO z systemem pomiaru wagi pacjenta, to rozwiązanie które idealnie sprawdzi się zarówno na OIT i salach pobytowych. Waga podaje wartości z dokładnością do 100 gramów, co pozwala na ocenę niektórych paramentów stanu zdrowia pacjentów przebywających na OIT. To unikalne rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo pacjentów i komfort pracy personelu medycznego.

Skontaktuj się z nami