Kontakt

Dane kontaktowe - ogólne

Famed Żywiec Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 1, 34-300 Żywiec
KRS: 0000437709
NIP: 5272685925
REGON: 146369568
BDO: 000005595
Konto bankowe PLN: 67 1050 1070 1000 0090 3076 0889

Sekretariat
tel.: +48 33 866 62 00
f.: +48 33 475 58 90
e.: sekretariat@famed.com.pl

Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Roman Rynkiewicz
Dyrektor Sprzedaży Krajowej, Aplikant GE Healthcare
w.: mazowieckie, podlaskie
t.: +48 666 022 886
f.: +48 56 623 67 10
e.: r.rynkiewicz@famed.com.pl

Przedstawiciele Regionalni

Jacek Smolarz
Key Account Manager
w.: zachodnio-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie
t.: +48 666 015 107
f.: +48 33 475 58 90
e.: j.smolarz@famed.com.pl

Bartosz Niedośpiał
Key Account Manager
w.: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie
t.: +48 666 019 757
f.: +48 33 475 58 90
e.: b.niedospial@famed.com.pl

Marzena Malicka
Key Account Manager
w.: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie
t.: +48 784 079 060
f.: +48 56 623 67 10
e.: m.malicka@famed.com.pl

Przemysław Koch
Key Account Manager
w.: śląskie, świętokrzyskie, łódzkie
t.: +48 692 466 416
f.: +48 33 475 58 90
e.: p.koch@famed.com.pl

Borys Danyluk
Key Account Manager
w.: opolskie, śląskie
t.: +48 666 014 459
f.: +48 33 475 58 90
e.: b.danyluk@famed.com.pl

Rafał Ząbek
Key Account Manager
w.: małopolskie, podkarpackie, lubelskie
t.: +48 666 015 527
f.: +48 33 475 58 90
e.: r.zabek@famed.com.pl

Dystrybucja GE Healthcare

Karolina Deka
Product Manager
t.: +48 666 021 987
f.: +48 56 623 67 10
e.: k.deka@famed.com.pl

Dział Sprzedaży

Sprzedaż krajowa

ul. Fabryczna 1, 34-300 Żywiec

t.: +48 33 866 63 08
f.: +48 33 861 30 79
e.: sprzedaz@famed.com.pl

Dział Eksportu

(Export Department)

Fabryczna 1, 34-300 Żywiec, POLAND

t.: +48 33 866 63 75
f.: +48 33 861 40 79
e.: export@famed.com.pl

(see more contact information in other language versions of the site)

Marketing, PR

Michał Grossy

Marketing Manager

t.: +48 666 013 028

f.: +48 33 475 58 90

e.: marketing@famed.com.pl

Serwis

Dział Serwisu

t.: +48 33 866 63 25
f.: +48 33 866 63 25
e.: serwis@famed.com.pl

Sprzedaż części zamiennych

t.: +48 33 866 62 43
f.: +48 33 866 63 25
e.: czesci@famed.com.pl

Dostawy

Dział Logistyki

t.: +48 33 866 62 73
f.: +48 33 861 24 16
e.: zaop.famed@famed.com.pl

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami