Famed

iso Famed

Kontakt

Dane ogólne

Famed Żywiec Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 1
34-300 Żywiec

Centrala
tel.: +48 33 866 62 00

Sekretariat zarządu
t.: +48 33 866 62 02
f.: +48 33 475 58 90
e.: sekretariat@famed.com.pl
 
KRS: 0000437709

NIP: 5272685925

REGON:
146369568

GIOŚ: 
E0017695WBW

Konto bankowe PLN:
67 1050 1070 1000 0090 3076 0889
 

Zarząd  

Tomasz Rycak Paweł Tomala  Marek Suczyk
Prezes, Dyrektor Generalny
Viceprezes, Dyrektor Finansowy  Viceprezes, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu
t.: +48 33 866 62 02
e.: sekretariat@famed.com.pl
t.: +48 33 866 62 02
e.: sekretariat@famed.com.pl
t.: +48 33 866 62 02
e.: sekretariat@famed.com.pl

Sprzedaż

Polska: Oddział Żywiec Polska: Oddział Toruń Dział Eksportu
Obsługa województw południowych i wschodnich Obsługa województw północnych i zachodnich Rynki Afryki, Ameryki Płn. i Płd., Azji, Europy
ul. Fabryczna 1
34-300 Żywiec
ul. Bukowa 27
87-100 Toruń
ul. Fabryczna 1
34-300 Żywiec

t.: +48 33 866 63 08
t.: +48 33 866 63 12 (,-17)
f.: +48 33 861 30 79
e.: sprzedaz@famed.com.pl
 

t.: +48 56 623 67 10
t.: +48 66 209 38 47
f.: +48 56 623 67 10
e.: torun@famed.com.pl
 

t.: +48 33 866 62 58
t.: +48 33 866 62 65
f.: +48 33 861 46 78
e.: export@famed.com.pl
 
 Marcin Drozdowski
 Roman Rynkiewicz
 Dyrektor Regionalny
Dyrektor Regionalny, Aplikant GE Healthcare
  w.: łódzkie, mazowieckie  w.: łódzkie, lubelskie, mazowieckie, podlaskie
  t.: +48 784 005 944  t.: +48 666 022 886
  f.: +48 56 623 67 10  f.: +48 56 623 67 10
  e.: m.drozdowski@famed.com.pl  e.: r.rynkiewicz@famed.com.pl
       
 
 
 w.: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie  w.: lubuskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie
  t.: +48 666 019 757  t.: +48 666 015 107
  f.: +48 56 623 67 10  f.: +48 56 623 67 10
  e.: sprzedaz@famed.com.pl  e.: m.giminski@famed.com.pl
 Marzena Malicka
 Borys Danyluk
 Key Account Manager  Dyrektor Regionalny
 w.: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie  w.: opolskie, śląskie
 t.: +48 784 079 060  t.: +48 666 014 459
 f.: +48 56 623 67 10  f.: +48 33 475 58 90
 e.: m.malicka@famed.com.pl  e.: b.danyluk@famed.com.pl
 Przemysław Koch
 Rafał Ząbek
 Key Account Manager
 Key Account Manager
 w.: lubelskie, mazowieckie, śląskie, świętokrzyskie  w.: małopolskie, podkarpackie, lubelskie
 t.: +48 692 466 416  t.: +48 666 015 527
 f.: +48 33 475 58 90  f.: +48 33 475 58 90
 e.: p.koch@famed.com.pl  e.: r.zabek@famed.com.pl
     
   

Marketing

 

Michał Grossy
   
 Marketing Manager
 
   
 t.: +48 666 013 028  
 f.: +48 33 475 58 90  
 e.: m.grossy@famed.com.pl    

 

   

Dostawy

Dział Logistyki

t.: +48 33 866 62 73
f.: +48 33 861 24 16
e.: zaop.famed@famed.com.pl

Dział Wysyłek

t.: +48 33 866 63 19
f.: +48 33 866 63 14
e.: j.gorna@famed.com.pl

 

Serwis

Dział Serwisu

t.: +48 33 866 63 25
f.: +48 33 866 63 25
e.: serwis@famed.com.pl
 
Sprzedaż części zamiennych

t.: +48 33 866 62 43
f.: +48 33 866 63 25
e.: czesci@famed.com.pl