Famed

iso Famed

Ogłoszenie

Konstruktor

 Famed Żywiec Sp. z o.o jest jednym z największych i najstarszych producentów sprzętu medycznego na świecie. Skuteczność oferowanych rozwiązań opiera się na ponad stuletnim doświadczeniu produkcyjnym i stałym dialogu z profesjonalistami z branży ochrony zdrowia. Firma bazuje na zróżnicowaniu talentów i osobowości członków zespołu. Wspólnie rozwijamy jedną z najbardziej kluczowych gałęzi przemysłu na świecie.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: Żywiec
Region: Śląskie

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie autorskich projektów

  • współpraca z zespołem ds. rozwoju produktu

  • tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej produktów prototypowych

  • nadzór nad realizacją projektów

  • poszukiwanie rozwiązań podnoszących jakość produktu i materiałów

  • udzielanie wsparcia technicznego pozostałym działom firmy w zakresie nowych i istniejących wyrobów

  • przygotowywanie raportów i prezentacji

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika)

  • bardzo dobra znajomość obsługi systemu 3D Inventor

  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale R&D

  • znajomość projektowania układów hydraulicznych będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, samodzielność, elastyczność

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • język angielski na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • udział w ciekawych projektach

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy językowe

  • uczestnictwo w międzynarodowych targach i konferencjach

  • dobrą atmosferę w pracy

  • pakiet socjalny

CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres: rekrutacja@famed.com.pl. W tytule wiadomości proszę podać nazwę stanowiska oraz nazwisko i imię kandydata. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famed Żywiec Sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu przy ulicy Fabrycznej 1, 34-300 Żywiec zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) dla celów niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Famed Żywiec Sp. z o. o.

  • Przegladaj
  • Wyślij