Famed

iso Famed

Ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

Famed Żywiec Sp. z o.o jest jednym z największych i najstarszych producentów sprzętu medycznego na świecie. Skuteczność oferowanych rozwiązań opiera się na ponad stuletnim doświadczeniu produkcyjnym i stałym dialogu z profesjonalistami z branży ochrony zdrowia. Firma bazuje na zróżnicowaniu talentów i osobowości członków zespołu. Wspólnie rozwijamy jedną z najbardziej kluczowych gałęzi przemysłu na świecie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Region: zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż sprzętu medycznego
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Rozpoznanie potrzeb klientów końcowych - szpitali, klinik, przychodni. Wypracowywanie rozwiązań dla klientów w zakresie produktów, usług i ich finansowania.
  • Nadzór nad dostawą i instalacją sprzętu medycznego.
  • Prowadzenie szkoleń produktowych.
  • Gromadzenie informacji o rynku i konkurencji; wypracowywanie rekomendacji odnośnie pozycjonowania produktu, rozwoju produktu, cen i warunków handlowych, działań z zakresu promocji i reklamy, itd.
  • Zbieranie informacji od użytkowników sprzętu medycznego odnośnie dalszego udoskonalania i rozwoju produktów.

Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu Office

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznym zespole zorientowanym na sukces
  • Szkolenia handlowe i produktowe

CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres: rekrutacja@famed.com.pl. W tytule wiadomości proszę podać nazwę stanowiska oraz nazwisko i imię kandydata. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famed Żywiec Sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu przy ulicy Fabrycznej 1, 34-300 Żywiec zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) dla celów niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Famed Żywiec Sp. z o. o.

  • Przegladaj
  • Wyślij