Famed

iso Famed

O NAS

Famed Żywiec Sp. z o. o.
Europejski Lider

Famed Żywiec Sp. z o.o. jest wiodącym, europejskim producentem wysokiej jakości sprzętu medycznego. Specjalizujemy się w produkcji łóżek na Oddziały Intensywnej Opieki Medycznej, stołów operacyjnych, wózków do przewożenia chorych, łóżek porodowych, foteli zabiegowych oraz lamp operacyjnych.

więcej

AKTUALNOŚCI

17.11.2014 / Medica Trade Fair już za nami!

15 listopada zakończyła się tegoroczna edycja targów Medica w Duesseldorfie. Stoisko Famedu Żywiec cieszyło się ogromną popularnością wśród odwiedzających. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zainteresowali się naszą firmą, nowymi produktami czy zmianami w naszej identyfikacji wizualnej. Do zobaczenia za rok!

więcej

26.09.2014 / Spotkajmy się na targach!

W najbliższym czasie Famed Żywiec zaprezentuje się na kilku imprezach targowych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszych stoisk!

więcej

12.09.2014 / Nowy oddział handlowy

Dla usprawnienia procesu obsługi klienta, uruchomiliśmy biuro w Toruniu, które zajmuje się obsługą województw północnych i zachodnich. Zapraszamy do kontaktu i mamy nadzieję, że pozytywnie ocenią Państwo tę zmianę.

więcej

15.04.2014 / Zostaliśmy wpisani do PCRPiOP!

Decyzją Kapituły Polskiego Rejestru Czystszej Produkcji i Odpowiedzialnej Przedsiębiorczości, Famed Żywiec dołączył do grona firm, wymienionych we wzmiankowanym spisie.

więcej